Nasi gimnazjaliści pobiegli z całą Polską

19 maja 2017 r. w kolejnej edycji „Polska biega”, na wyszkowskim stadionie biegały przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, średnich oraz dorośli, seniorzy i osoby niepełnosprawne.

Wśród nich, 15 gimnazjalistów z I i II klasy naszego gimnazjum. Uczniami opiekował się nauczyciel wychowania fizycznego p. Szymon Strychalski.

Wyszkowskimi organizatorami ogólnopolskiej akcji „Polska biega” byli: burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski oraz Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W tegorocznej „wyszkowskiej” edycji tej corocznej akcji udział wzięły 1 521 osób. Każda grupa wiekowa miała inny dystans do pokonania. Wszyscy biegli dla przyjemności i frajdy, a przede wszystkim dla zdrowia.  Nasze dziewczęta z gimnazjum biegły na dystansie 1000 m, a nasi chłopcy do pokonania mieli 1.500 m.

W całej Polsce odbywało się setki biegów.

Wszyscy biegli dla przyjemności i frajdy a i tak otrzymali dyplomy, napoje, słodycze, a dodatkowo rozlosowano upominki.

Każdy otrzymał też pamiątkowy medal, bez względu na to, które miejsce zajął.

Więcej zdjęć na naszej stronie w serwisie Facebook