Klasy 0–3 w Krainie Westernu

31 maja 2017 klasy O – III szkoły podstawowej wyjechały z okazji Dnia Dziecka do Krainy Westernu. Dzieci spędziły tam pełen wrażeń dzień. Wyjazd swoim wychowankom zorganizowały panie: Elżbieta Szymańska, Jolanta Karaśkiewicz, Jolanta Piątkowska i Agnieszka Kowalska.

W wiosce indiańskiej czekało na dzieci moc niespodzianek. Rozpoczęła je jazda ciuchcią. Potem uczniowie pokonywali indiański tor przeszkód, brali udział w indiańskich zabawach zręcznościowych. Strzelali z łuku i wiatrówki,  szukali złota w kopalni, zwiedzili mini zoo. Obowiązkowym punktem programu było malowanie twarzy. Każdy też przywiózł do domu westernowe pamiątki. Świetna zabawa dla każdego malucha i co niemiara pozytywnych wrażeń.

Więcej zdjęć na naszej stronie w serwisie Facebook.