Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

21 listopada 2017 r. z inicjatywy p. pedagog Iwony Ochmańskiej w naszej szkole obchodziliśmy  Międzynarodowy Dzień Życzliwości. Radosny uśmiech, ciepłe słowo, krótkie pozdrowienie - wystarczy przecież tak niewiele, by wokół żyło się wszystkim radośniej. O tych właśnie prostych gestach i magicznych słowach przypominali   uczniowie z klasy II i III gimnazjum: Natalia Mazurkiewicz, Magda Krawczyk, Julia Ochmańska, Krzysztof Kamiński, Sebastian Olender, Krystian Krajewski, Jakub Wójcik, Dawid Deptuła i Jakub Dawidczyk. Było mnóstwo zabawy i radości  w miłej i życzliwej atmosferze.

Na korytarzu pojawiło się Drzewo Życzliwości, na którym każdy uczeń, na kolorowych kartkach, przypinał napisane przez siebie życzenia i pozdrowienia dla wybranych osób. Przez radiowęzeł można było przekazać dedykacje muzyczne. Niektórzy  uczniowie zaśpiewali piosenki na żywo. Ta forma przekazu, oczywiście z konkretną dedykacją, najbardziej odpowiadała uczennicom III klasy  szkoły podstawowej. Dziewczynki – L. Gałązka, A. Szczesna i S. Jeż śpiewały na  przerwach radosne piosenki. Na drzewku pojawiło się mnóstwo życzeń.

A że życzliwym powinniśmy być nie tylko 21 listopada, to każdy wie. Jeśli ktoś zapomniał, to ta akcja mu o tym przypomniała.