Zuzanna Damętka wygrała wybory!

Zuzanna Damętka uczennica klasy II gimnazjum zdobyła największe poparcie wśród uczniów,  wygrała wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej w Wyszkowie i będzie reprezentować w radzie naszą szkołę. To jedna z trzech kandydatur biorących udział w wyborach. Oprócz niej kandydowali: Bartek Durka i Krzysztof Kamiński z klasy II gimnazjum. Pierwsza sesja Młodzieżowej Rady już 11. XII 2017 r.

Kandydaci musieli zdobyć poparcie 15 uczniów i  listy z nimi dostarczyć do urzędu gminy. Potem przez kilka dni ze swoimi komitetami wyborczymi przeprowadzali kampanię wyborczą zakończoną debatą z wyborcami. 29 XI 2017 r. Okręgowa Komisja Wyborcza powołana przez gminę przeprowadziła w godz. 9.00 – 13.00 głosowanie. Przewodniczący Komisji dyr. Krzysztof Ochmański i członkowie p. Anna Suchta i Weronika Grzegorczyk podliczyli głosy i stwierdzili, że najwięcej zdobyła Zuzanna Damętka. 5 grudnia Miejska Komisja Wyborcza zatwierdziła kandydatury i wręczyła mandaty na członka Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Gminie Wyszków. Gratulujemy zwycięstwa i liczymy na ciekawe i owocne pomysły.