Mikołajkowy wyjazd gimnazjalistów

13 grudnia 2017 r. uczniowie klasy II i III gimnazjum wyjechali na wycieczkę do Warszawy. Obejrzeli film, poćwiczyli na trampolinach i podziwiali Królewski Ogród Światła. Opiekę nad uczniami sprawowali wychowawcy: p. Ada Rozenek i p. Szymon Strychalski oraz p. pedagog Iwona Ochmańska.

Pierwszym punktem programu był film  „Najlepszy”- polski dramat sportowy. Uczniom bardzo się spodobał.  Potem mieli okazję szlifować swoją formę sportową na trampolinach. To nie tylko sport, ale też wspaniały relaks.  Wieczorową porą uczniowie odwiedzili Wilanów, gdzie zainstalowano Królewski Ogród Światła.  Rozświetla on ogród przy pałacu oraz jego dziedziniec i przedpole.

Codziennie po zmroku zapalane są kolorowe diody, ułożone tak, aby pokazywały barowe kształty i wzory.  To była świetna odskocznia od szkolnej codzienności.