Podróż do Krainy Baśni

Nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-III wybrali się 28 marca 2018 na spektakl teatralny Bajka o kocie w butach. Wystąpili w nim aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. Popularna bajka przeniosła dzieci w  niezwykle kolorowy, rozśpiewany i roztańczony świat. Historię wypędzonego z domu Janka, którego los odmienił niezwykły kot, dzieci obejrzały z niezwykłym zainteresowaniem. Bardzo przeżywały jego przygody.

Dużym atutem przedstawienia były ciekawe kostiumy aktorów, rekwizyty, charakteryzacja oraz efekty świetlne i sceniczne. Resztę dopełniła muzyka. Wyjazd można zaliczyć do niezwykle udanych. Taką niespodziankę sprawiły dzieciom ich panie – J. Piątkowska, J. Karaśkiewicz, A. Kowalska, E. Szymańska i P. Kuczyńska.