Jak nasi uczniowie I Dzień Wiosny spędzali

Dzień ten czyli 21 marca 2018 r. różnił się od zwykłych szkolnych dni. Były nie tylko tradycyjne lekcje, ale wychowawcy zaproponowali uczniom inne ciekawe formy spędzania czasu w szkole. Klasa III gimnazjum wyjechała do Wyszkowa na VIII Wiosenne Spotkanie z Wojskiem do hali WOSiR .

Pozostali uczniowie rywalizowali w rozgrywkach sportowych, w konkursach plastycznych, oglądali ciekawe filmy, a nawet kreskówki z czasów ich dziadków. Miło spędzali czas przy grach planszowych, degustowali zdrowe desery.

Na spotkaniu z wojskiem (wyjazd uczniom zorganizowała p. Ada Rozenek i p. Iwona Ochmańska) była okazja na żywo zobaczyć uzbrojonych żołnierzy, czy zajrzeć do historycznych wojskowych pojazdów.Młodzież miała okazję obejrzeć pokazy walki wręcz, które przygotowali podopieczni Centrum Naukowo-Biznesowego „Feniks” z Pułtuska oraz uczniowie LO im. Bitwy Warszawskiej z Urli. Równie duże zainteresowanie wzbudziła tresura psów wojskowych z Ośrodka Szkolenia Psów. Na głodnych czekała grochówka i wojskowy chleb.Nikt się nie nudził i każdy znalazł coś dla siebie.