Laureaci szkolnych konkursów
23 maja 2019 roku podczas apelu podsumowaliśmy szkolne konkursy. Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez radę rodziców, a wszyscy uczestnicy słodkie upominki.
Organizatorkami konkursów była p. Iwona Ochmańska, p. Teresa Przygoda (konkursy – plastyczny, fotograficzny oraz na palmę wielkanocną) oraz Aneta Godleś opiekun samorządu (najciekawsza karta wielkanocna). Z okazji I Zjazdu Absolwentów naszej szkoły dla uczniów zorganizowano 2 konkursy: Kto wyszuka w starych szufladach najwięcej zdjęć ze szkoły ( z dawnej i z tej obecnej) oraz najciekawiej namaluje dawny budynek szkoły ( dla klas IV – VIII i gimnazjum ) oraz nowy (dla klas 0 – III) czyli „Moja szkoła wczoraj i dziś”. Odbyła się druga edycja „Rodzinnego Konkursu na Palmę Wielkanocną”, samorząd uczniowski zorganizował konkurs na najciekawszą kartę świąteczną. Nagrody uczniom wręczał p. dyrektor Krzysztof Ochmański.
Oto laureaci konkursu plastycznego:
Klasa „0”
I miejsce – Rafał Jastrzębski
II miejsce – Karol Wyrzykowski
III miejsce – Mateusz Gałązka
Wyróżnienie – Zuzia Pawłowska
Klasy I – III
I miejsce – Amelia Piotrak (klasa I)
II miejsce – Oliwia Świercz (klasa III)
III miejsce – Lena Lipska (klasa II)
Wyróżnienie: Nikola Świercz, Tomasz Włodarczyk, Aleksandra Trętowska, Alicja Oleksiak
Klasy IV – VI
I miejsce – Weronika Rolka (klasa IV)
II miejsce – Piotr Flur (klasa V)
Klasy VII – VIII i gimnazjum
I miejsce – Julia Ochmańska (klasa III gimnazjum)
II miejsce – Janek Książek (klasa III gimnazjum)
III miejsce – Lena Radziewicz (klasa VIII)
Wyróżnienie : Krzysztof Kamiński( III gimnazjum)
Konkurs fotograficzny:
I miejsce – Zuzanna Damętka (klasa III gimnazjum)
II miejsce – Julia Ochmańska (klasa III gimnazjum)
III miejsce – Bartek Szulkowski (klasa I) , Weronika Rozenek (klasa I)
Wyróżnienie: Martyna Mróz (klasa VII), Maja Sitek (klasa VIII)
II Rodzinny Konkurs na Palmę Wielkanocną:
- Szymon Ferencz z rodziną (klasa O)
- Aleksandra Wiśniewska z rodziną (klasa V)
- Tatiana Mróz z rodziną (klasa I)
Wszyscy uczniowie biorący udział w tych konkursach otrzymali słodkie upominki.
Najciekawsze i najładniejsze karty świąteczne wykonali i nagrody zdobyli:
Klasy młodsze:
- Dawid Zakrzewski (klasa II)
- Amelia Piotrak (klasa I)
- Tatiana Mróz (klasa I)
Klasy IV – VI
- Amelia Gąsiewska (klasa IV)
Wyróżnienie: Kinga Soliwoda
Klasy (VII, VIII i gimnazjum)
- Zuzanna Gąsiewska (klasa VIII)
Wyróżnienie: Wiktoria Leonidow
Pozostali uczniowie biorący udział w tym konkursie otrzymali słodki upominek.
Gratulujemy!