Uroczyste gminne zakończenie roku szkolnego 2018/2019

18 czerwca 2019 roku p. dyrektor Krzysztof Ochmański, poczet sztandarowy z klasy III gimnazjum z opiekunem p. Anetą Godleś i wyróżnieni uczniowie wzięli udział w gminnym zakończeniu roku szkolnego 2018/2019. Gospodarzem tegorocznych uroczystości była Szkoła Podstawowa nr 1. W hali sportowej zebrali się najlepsi uczniowie i nauczyciele ze szkół gminy Wyszków, w tym reprezentanci naszej szkoły.

Burmistrz Gminy Wyszków Grzegorz Nowosielski nagrodził uczniów z najwyższymi średnimi ocen oraz laureatów konkursów przedmiotowych, wybitnych sportowców i osoby  aktywnie włączające się w życie szkoły i  gminy Wyszków. Wyróżnieni uczniowie otrzymali z rąk władz gminy i powiatu upominki.

Za najwyższą średnią ocen w naszej szkole zostali wyróżnieni:

• Julia Słowicka
  • Wiktoria Parys
  • Alicja Szczesna
  • Filip Maciejewski
  • Lena Gałązka
  • Patryk Mikołajczyk
  • Miłosz Soliwoda
  • Kornelia Żmijewska
  • Jan Książek

Za wysokie miejsca w konkursach wojewódzkich i ogólnopolskich nagrody otrzymali:

• Lena Radziewicz