Julia, Zuzia i Alicja laureatkami konkursu o Janie Pawle II w Blochach

Julia Ochmańska (kategoria klas VII - VIII i gimnazjum) zajęła I miejsce, a Zuzanna Maciejewska (kategoria przedszkola) miejsce II w konkursie plastycznym o Janie Pawle II.  Alicja Szczesna z klasy IV w kategorii klas IV – VI zajęła III miejsce w konkursie recytatorskim O Janie Pawle II i dla Jana Pawła II. Gminny konkurs zorganizowała Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Blochach. Finał i wręczenie nagród odbyło się 29 maja 2019 roku w Blochach.

Najpierw były zorganizowane szkolne eliminacje. Najlepsze prace plastyczne i najlepsi recytatorzy reprezentowali naszą szkołę w etapie gminnym. I odnieśli duży sukces. Konkurs plastyczny w szkole zorganizowała p. Celina Kulesza, a recytatorski p. Aneta Godleś i p. Agnieszka Kowalska. Głównym celem corocznego konkursu jest zainteresowanie poezją Karola Wojtyły i pogłębianie wiedzy o Świętym Janie Pawle II. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy, książki i materiały plastyczne. Gratulujemy!