Zabawa karnawałowa w naszej szkole

10 lutego 2018 r. odwiedził naszą szkołę bardzo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj z workami pełnymi prezentów . Uczniowie otrzymali paczki, bawili się na zabawie karnawałowej, chętni  wzięli udział w konkursach z nagrodami . Niespodzianką artystyczną był występ ZPiT Wyszków, który tym razem nie zatańczył na ludowo tylko zaprezentował układy bardziej nowoczesne. Zabawę poprowadził profesjonalny didżej. Te wszystkie atrakcje przygotowała rada rodziców z p. Edytą Boroń i Arkadiuszem Wicińskim na czele i p. dyr. Krzysztof Ochmański. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele.

W pięknie udekorowanej przez uczniów - pod kierunkiem samorządu uczniowskiego- sali gimnastycznej przez kilka godzin rozbrzmiewały karnawałowe rytmy prezentowane przez  didżeja.  Tym razem wystrój sali był w tonacji niebieskiej. Aby urozmaicić taneczne pląsy rada rodziców zaprosiła 2. animatorki, które poprowadziły zabawę i konkursy  oraz dziewczyny do upiększania twarzy, szczególnie tych najmłodszych uczniów. Odważniejsi przyszli w ciekawych kostiumach.  Oczywiście rodzice nie zapomnieli o paczkach, które wręczał specjalnie przybyły na zabawę Mikołaj.  W ich przygotowaniu pomagali świętemu rodzice i koło wolontariatu działające w naszej szkole. Mikołaj by sam sobie z taką ilością paczek nie poradził. Uczniowie brali udział w konkursach tanecznych. A warto było, bo każdy otrzymywał nagrodę. Chętnych więc nie brakowało. Miłą niespodzianką dla uczniów i ich rodziców był występ naszego zespołu taneczno – wokalnego „Wyszków”.  Tym   razem zespół pod kierunkiem swojego choreografa Bartka Wójcika i zaproszonych instruktorów -  Julii Adamczyk, Bartka Łąckiego, Kamila Węsierskiego - przygotował podczas warsztatów w Sypniewie nieco lżejszy i bardziej współczesny repertuar. Był taniec „Afro”, „Hip- hop”, taniec „Współczesny”. Było na co popatrzeć i co podziwiać. Nasi młodzi artyści potrafią zatańczyć wszystko i w każdej formie tańca dobrze się czują. I potrafią miło zaskoczyć widzów. Czas szybko minął. A kolejna zabawa karnawałowa dopiero za rok.