Kolejny SUPERTALENT w naszej szkole

Już po raz drugi 11.02.2018 r. nasi uczniowie zdobyli miano Supertalentu. Tym razem podwójną statuetkę. Kilka lat temu trafił Supertalent  w ręce szkolnego chóru. Teraz do uczniów klasy III szkoły podstawowej. Dodatkowo otrzymali  nagrodę publiczności. Zespół wokalny wystąpił w składzie: Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając. W pięknych krakowskich strojach zaprezentowali piosenkę W moim ogródecku. Uczniów przygotowała p. Jolanta Piątkowska. W repertuarze Moniki Kuszyńskiej z Eurowizji z 2015 r. zaprezentowała się uczennica naszego gimnazjum Marta Zalewska. Zaśpiewała piosenkę In the name of love. Zespół przeszedł eliminacje i wziął udział w próbie generalnej.

Nasz zespół wystąpił w kategorii chóry i zespoły wokalne. Zwyciężył, otrzymał statuetkę i nagrodę pieniężną. Tak się występ spodobał publiczności, że przekazała naszym artystom swoją nagrodę –statuetkę i nagrodę pieniężną.  Organizatorem konkursu był Wyszkowski Ośrodek Kultury „Hutnik” i skierowany został  do mieszkańców powiatu wyszkowskiego. Nasza szkoła staje się prawdziwą Kuźnią Talentów i to nie tylko muzycznych. Brawo!

Zdjęcia wykonał p. Artur Gałązka