Maja Strąk i Sebastian Zięba wyróżnieni w konkursie!

Maja i Sebastian uczniowie klasy III szkoły podstawowej, podopieczni p. Jolanty Piątkowskiej,  zdobyli wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym o  tematyce ekologicznej. Konkurs nosił tytuł Ocalić od... nadbużańskie perełki przyrodyNagrody odebrali 26 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wyszkowie.

Konkurs był zorganizowany dla klas III i miał za zadanie zainteresować dzieci bogactwem fauny Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie mieli za zadanie wykonać dowolną techniką pracę plastyczną. Prace naszych uczniów były na tyle oryginalne i ciekawe, że jurorzy postanowili je wyróżnić. Najlepsze zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej i na stronie internetowej. Życzymy dalszych sukcesów!