Występ uczniów na Pułtuskim Festiwalu

Zespół wokalny z klasy III szkoły podstawowej w składzie: Lena Gałązka, Amelia Gąsiewska, Sandra Jeż, Alicja Szczesna i Amir Zając wystąpił  23. czerwca  2018 r. na scenie głównej podczas VI Pułtuskiego Festiwalu im. Krzysztofa Klenczona. Zaśpiewał piosenkę Ciągle pada.

Wcześniej zespół zdobył w Pułtusku Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek K. Klenczona i Czerwonych Gitar. Występ na festiwalu był jedną z nagród za wykonanie zwycięskiej piosenki. Teraz dzieci miały okazję zaprezentować się szerszej publiczności. Zespół oklaskiwała grupa fanów z Leszczydołu – Nowin (rodzina i znajomi). Młodzi artyści bardzo się podobali pułtuskiej publiczności. Mieli też okazję obejrzeć występy profesjonalnych gwiazd, m.in. Ani Rusowicz. Zespół to podopieczni p. Jolanty Piątkowskiej. Życzymy dalszych nagród!