Na ognisku profilaktycznym

18. czerwca 2018 r. 30. osobowa grupa uczniów z klasy VII i gimnazjum uczestniczyła w ognisku profilaktycznym, które zapłonęło w Rybnie. Spotkali się tu uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjów i średnich z terenu gminy i powiatu wyszkowskiego. Wspólne spotkanie było podsumowaniem działań profilaktycznych w gminie Wyszków w roku szkolnym 2017/18. Nie mogło zabraknąć niezwykle zaangażowanych w działania profilaktyczne uczniów z naszej szkoły. Wyjazd zorganizowała p. pedagog Iwona Ochmańska.

Do wspólnej zabawy zachęcał naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych p. Sławomir Cieślak. Nasi uczniowie prowadzili znane PaTOWSKIE tańce zachęcając wszystkich do wspólnej zabawy. Uczniowie obejrzeli film z I Zlotu Wychowania i Profilaktyki, który odbył się 19 maja w hali WOSiR w Wyszkowie.