Koło Wolontariatu podsumowało kolejną akcję charytatywną

Opiekun Koła Wolontariatu p. Iwona Ochmańska i jego członkowie podsumowali kolejną akcję swoich działań. Była to akcja charytatywna Nakrętka. Przez cały rok wolontariusze zbierali nakrętki od butelek, aby wesprzeć Żoliborskie Stowarzyszenie Dom Rodzina Człowiek.

Stowarzyszenie wybiera zawsze jedną potrzebującą pomocy  osobę i  zbiera dla niej nakrętki. I tak było tym razem. Każda  z klas gromadziła nakrętki i dostarczała do koordynatora szkolnej akcji. Najlepsi zbieracze otrzymali nagrody. W kategorii klas O – V najlepsi okazali się uczniowie klasy I szkoły podstawowej. W kategorii klas VI- VII i gimnazjum nagrodę otrzymała klasa II gimnazjum. Nagrodą był słodki upominek dla całej klasy ufundowany przez radę rodziców. Po raz kolejny nasi uczniowie włączają się w akcje charytatywne i pomagają potrzebującym.