Nasi najmłodsi na lotnisku w Warszawie

Najmłodsi uczniowie z klas 0 – III pod opieką swoich pań wyjechali 13 czerwca 2019 roku na wycieczkę do Warszawy. Najważniejszym punktem programu było lotnisko na Okęciu. Była też wizyta w kinie 3D i plac zabaw Eldorado.

Na lotnisku podczas warsztatów animator opowiedział dzieciom o przygotowaniach do podróży samolotem. W specjalnym hangarze przyjrzeli się z bliska remontom samolotów. Na terminalu dowiedzieli się praktycznych wiadomości o podróży samolotem, a potem z tarasu widokowego obserwowali lądujące maszyny. Na zakończenie wizyty każde dziecko otrzymało grę i bidon. Zasłużony odpoczynek w kinie Cinema City - film 3D „Spacer z dinozaurami”. A na koniec wspólna zabawa w „Eldorado”połączona z degustacją pizzy. Ach co to była za wspaniała wycieczka!