Z ekologią im po drodze!

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w Gminnym Konkursie Ekologicznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Wyszkowie. Troje uczniów zajęło miejsca na podium i wróciło z nagrodami. I tak w zmaganiach klas III najlepsza okazała się nasza uczennica Lena Radziewicz, która w konkursie wiedzowym zdobyła maksymalną liczbę pkt. Swoją wiedzę przyrodniczą szlifowała pod okiem  pani Jolanty Piątkowskiej.

Sylwia Grzegorczyk zajęła III miejsce w kategorii klas VI. Wiedzę o ochronie przyrody utrwalała razem z panią Anną Suchtą. Dziewczynki rozwiązywały test. Natomiast Julia Ochmańska z klasy IV pokazała swój talent plastyczny w konkursie „Chrońmy lasy”. Miała za zadanie w twórczy sposób zaprezentować swoje przemyślenia dotyczące ochrony przyrody( w formie rysunku). Tak dobrze to zrobiła, że zdobyła II miejsce. Przygotowała ją pani Wanda Dąbrowska.