Już są wakacje, lekcje skończone

Nadszedł dzień długo przez uczniów oczekiwany. Dzień zakończenia roku szkolnego 2014/15. Ale to też dzień szczególny, dzień podsumowań i podziękowań. W tym roku uroczystość zakończenia prowadziła p. Anna Skawska i uczniowie klasy VI.

Przybyli na nią też rodzice i zaproszeni goście. Wychowawcy poszczególnych klas podsumowali osiągnięcia swoich uczniów a pan dyrektor K. Ochmański z przedst. Rady Rodziców wręczył nagrody i dyplomy.  Świadectwo z biało – czerwonym paskiem i nagrodę książkową otrzymali uczniowie ze średnią powyżej 4.75. Oto oni:

Klasa IV

Maciejewski Filip, Radziewicz Lena, Gałązka Bartosz, Gąsiewska Zuzanna, Gierek Maciej, Idzkiewicz Agata, Szymanik Piotr, Wiśniewski Maciej, Żebrowska Aleksandra

Klasa V

Aksamitowski Hubert, Gajewski Jonatan, Książek Jan, Ochmańska Julia, Kowalska Katarzyna, Winkler Maria, Tarnarzewska Martyna, Żmijewska Kornelia

Klasa VI

Badowska Angelika, Boroń Aleksandra, Godleś Klaudia, Grzegorczyk Weronika, Jeż Wioleta, Krajewski Krystian, Leszczyński Kacper, Wicińska Izabela, Zalewska Marta

Brejt Wiktoria, Grzegorczyk Sylwia, Kowalska Karolina

Klasa II

Baliński Bartosz, Gąsiewska Julia, Oleksiak Wiktoria, Skawska Hanna, Suchta Natalia, Wielkowska Aleksandra, Wyrzykowska Anna

Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne. Podziękowania i szczególne pamiątkowe dyplomy powędrowały do osób wspierających pracę szkoły oraz do sponsorów.

Nagrody otrzymali uczniowie ze 100% frekwencją:  Alicja Wójcik, Karolina Zięba,      Weronika Grzegorczyk, Jakub Wójcik, Aleksandra Wielkowska, Weronika Wiśniewska, Patrycja Kasińska. Wychowawczyni Anna Skawska i p. dyr. Krzysztof Ochmański podziękowali też tym uczniom klasy VI, którzy reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym.

Pamiątkowe statuetki otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe noty ze sprawdzianu i egzaminu(100%). Odebrali je z rąk p. dyrektora I. Wicińska, J. Skawska, P. Durka, A. Durka. Statuetkami uhonorowano też uczniów klasy III, członków ZPiT Wyszków, którzy opuszczają mury naszej szkoły. Podziękowano J. Skawskiej, M. Ochmańskiej, A. Damętce, P. Durce, A. Durce. Również Samorząd Uczniowski Gimnazjum i Szkoły Podstawowej życzył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz kolegom i koleżankom udanych wakacji. W wakacyjny nastrój słowami wierszy i piosenek wprowadzili wszystkich uczniowie klasy VI pocieszając, że za rok znów będą wakacje. Ale dla nich  są to wakacje szczególne, kończą ich edukację w szkole podstawowej.  Z tego powodu otrzymali nie tylko mnóstwo nagród ale też wiele życzeń od swoich młodszych kolegów, nauczycieli i rodziców.