37 rocznica Pontyfikatu Jana Pawła II

16 X  minęła kolejna rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Już 17 lat jest on Patronem szkoły podstawowej. Towarzyszy w codziennej pracy naszej placówki. Przed pomnikiem Patrona dyr. szkoły Krzysztof Ochmański i przedstawiciele samorządu- Julia Ochmańska i Wiktoria Oleksiak - złożyli kwiaty i zapalili znicze.

Ten szczególny dzień uczniowie uczcili uroczystym apelem. Przygotowali go uczniowie klasy III gimnazjum pod kierunkiem nauczyciela katechety p. Bogusławy Gemzy. Recytowali wiersze i przypominali sylwetkę  pierwszego Polaka na Stolicy Piotrowej.  Ulubione pieśni Jana Pawła II śpiewał ł chór szkolny prowadzony przez p. Jolantę Piątkowską.  Uroczystość rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu Rodziny Szkół Jana Pawła II.