18. lat z Patronem Janem Pawłem II

16 października minęła 38. rocznica Pontyfikatu Patrona szkoły podstawowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel, który zgromadził uczniów, nauczycieli i rodziców. Słowem i piosenką uczciliśmy ten dzień.

Spotkanie rozpoczął uczeń klasy I gimnazjum Jan Książek, który odczytał modlitwę do św.  Jana Pawła II z prośbą o opiekę nad całą społecznością szkolną. Klasa I gimnazjum pod kierunkiem nauczyciela religii p. B. Gemzy przedstawiła montaż słowno – muzyczny związany z wyborem Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Apel zakończył chór szkolny i zespół gitarowy pieśnią Barka. Delegacja samorządu uczniowskiego wraz z dyrektorem p. Krzysztofem Ochmańskim przed pomnikiem Patrona złożyła kwiaty i zapaliła znicze.